Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
bieganie
Autor Wiadomość
hela Wysłany: 2014-06-05, 11:45   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Trafiłam dzisiaj na bieganie po japońsku i bardzo mnie to zainteresowało :) Jak dla mnie stworzone ;)

My <3

awangarda w stylu retro Wysłany: 2014-06-05, 11:49   

Starsza Kobieta

ja tak biegam :)

"Nie ocalimy wszystkiego, co byśmy pragnęli. Ale uratujemy o wiele więcej, niż mogłoby ocaleć, gdybyśmy w ogóle nie podjęli naszych starań" Sir Peter Scott

hela Wysłany: 2014-06-05, 12:08   

awangarda w stylu retro napisał/a:

Mnie właśnie straszliwie korci!
Boję się tylko, że będę skręcać kostki - bo prawdę mówiąc nie biegam i nie lubię biegać (czemu - patrz wyżej ;) ).
Ale kusi... Mam piękne łąki i kawałek lasu blisko domu... Zawsze chodziłam tamtędy w kijami.. hmm..... To gubienie kilogramów mnie baaardzo motywuje! :D

My <3

Magae Wysłany: 2014-06-05, 12:37   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
Miss Ilsa

awangarda w stylu retro napisał/a:

I ja :zawstydzony: Nawet nie wiedziałam, że to ma nazwę, i takie to mądre! ;)
Ale fakt - powoli i na stałe odchudza :)

kasiakiel Wysłany: 2014-06-05, 15:44   

Forumowy wyjadacz

Oglądałam na ten temat ostatnio jakiś program i fakt - mi też chodzi po głowie. Chciałabym spróbować. Tylko nie bardzo mam gdzie, kiedy i trochę mi głupio samej. Jak wielka, gruba baba zacznie tak truchtać w drodze do lub z roboty przez miasto, to wszyscy padną z uciechy. Przyznaję - trochę się wstydzę. A po zmroku już nie mam jak :kwasny:

hela Wysłany: 2014-06-05, 20:12   

awangarda w stylu retro, biegasz codziennie? co jak pada deszcz? :oczami:

My <3

Kary Wysłany: 2014-06-05, 20:42   

Starsza Kobieta

Ja uwielbiam biegać jak pada deszcz. Teraz powoli robi się dla mnie za ciepło na bieganie - znacznie bardziej się męczę. Idealną temperaturą dla mnie jest 8-10 stopni.

Łobuz Maksymalny
Miko

hela Wysłany: 2014-06-05, 20:47   

Kary napisał/a:
Ja uwielbiam biegać jak pada deszcz.

Możecie mnie-zielonej w temacie podpowiedzieć co na siebie ubrać, żeby było dobrze? Zakładając, że zacznę truchtać popołudniami /wieczorami (chciałabym rano, ale o 5 z groszami wychodzę do pracy.. )
Koszulka termo?

My <3

Kary Wysłany: 2014-06-05, 20:54   

Starsza Kobieta

hela, ja biegam wieczorami. Przy takiej temperaturze jak teraz krótkie spodenki i t-shirt termo. Jak jest cieplej koszulka bez rękawków (założyłabym top, ale nie mam odwagi ;) ).

Jeśli pada - zakładam tylko bluzę z kapturem i dłuższe spodenki.

Łobuz Maksymalny
Miko

hela Wysłany: 2014-06-05, 21:00   

Kary, dzięki za doinformowanie :)
Jutro pewnie znów będzie padać u mnie, ale może w sobotę raniuśko zacznę :ok:
Jeśli wstanę tak samo jak do pracy (a w weekend nie pracuję), to mam mnóstwo czasu :D :D -byle zapału starczyło :przestraszony:

My <3

Kary Wysłany: 2014-06-05, 21:02   

Starsza Kobieta

Pod warunkiem, że Twój organizm będzie lubił bieganie rano ;) Mój tego nienawidzi. I każda próba kończy się tak samo - koszmarnym zniechęceniem.
Trzeba po prostu znaleźć swoją porę :)

Łobuz Maksymalny
Miko

hela Wysłany: 2014-06-05, 21:03   

Kary napisał/a:
Pod warunkiem, że Twój organizm będzie lubił bieganie rano ;) Mój tego nienawidzi. I każda próba kończy się tak samo - koszmarnym zniechęceniem.
Trzeba po prostu znaleźć swoją porę :)

Mój organizm w ogóle uwielbia bieganie.. tyle, że ciało się buntuje ;)
Przynajmniej spróbuję. Może akurat mi się spodoba na tyle, żeby po pracy truchtać trochę.

My <3

hela Wysłany: 2014-06-20, 21:41   

Truchtam :cool2:
Spodobało mi się tak bardzo, że aż męża namówiłam i truchtamy sobie razem :D Dzisiaj nie, bo lało bardzo... Ale już bym chciała, już mi brakuje.. :zdziwko: Nie miałam pojęcia, że można biec, a jednak się nie męczyć przesadnie, nie dyszeć i nie skręcać kostek :rotfl:

Jakbyście miały jakieś ciekawe strony do czytania /podpowiedzi co i jak ubierać /jeść w okolicach biegania to ja poproszę! :)

My <3

Kary Wysłany: 2014-06-22, 21:32   

Starsza Kobieta

To ja się pochwalę, że w końcu udało mi się złamać czas 6 min/km (dziś nawet 4,38 jeden z kilometrów ;) ). To dla mnie mega wyczyn.

hela napisał/a:
Jakbyście miały jakieś ciekawe strony do czytania /podpowiedzi co i jak ubierać /jeść w okolicach biegania to ja poproszę!

Stron nie mam, ale wszystko testowałam metodą prób i błędów. U mnie sprawdza się metoda im mniej na sobie mam, tym lepiej :hyhy:

Co do jedzenia - min. 1,5 godziny przerwy od ostatniego posiłku przed biegiem. A jeśli solidniejszy (obiad) to i 2-3. Tylko że też nie na głodnego, bo "paliwa" brakuje i ciężko się biega.

Łobuz Maksymalny
Miko

hela Wysłany: 2014-06-24, 12:44   

Kary napisał/a:
Stron nie mam, ale wszystko testowałam metodą prób i błędów. U mnie sprawdza się metoda im mniej na sobie mam, tym lepiej :hyhy:

chyba też już do tego doszłam ;)

Przynajmniej 4 razy w tygodniu truchtam.. Czasów oszałamiających nie osiągam - bo też nie taki mam cel.
Zaczynam dostrzegać minimalne efekty :zdziwko: -chodzę bardziej wyprostowana, moje boczki zanikają, spodnie zrobiły się luźniejsze, uda zbite.. :ok:
Niesamowite jak mnie wciągnęło :hyhy:

My <3

Odpowiedz do tematu