Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zlokalizować list polecony?
Autor Wiadomość
Kary Wysłany: 2010-08-09, 16:09   Jak zlokalizować list polecony?

Starsza Kobieta

Da się w ogóle? List wysłany ponad 2 tygodnie temu. Pocztą polską oczywiście... Mam nr nadania.

Paczki wiem, jak szukać, ale czy da się tak samo dzwoniąc po rozdzielniach zlokalizować list?

Łobuz Maksymalny
Miko

justa Wysłany: 2010-08-09, 16:13   Re: Jak zlokalizować list polecony?
Poważnie uzależniona

Kary napisał/a:
Da się w ogóle? List wysłany ponad 2 tygodnie temu. Pocztą polską oczywiście... Mam nr nadania.

Paczki wiem, jak szukać, ale czy da się tak samo dzwoniąc po rozdzielniach zlokalizować list?

nie wiem czy tez dotyczy listów ale moze spróbuj => śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

ja jeszcze nie miałam okazji tej wyszukiwarki przetestować bo narazie żadna przesyłka mi nie zaginęła i w sumie jestem ciekawa czy działa to wyszukiwanie

Kary Wysłany: 2010-08-09, 16:19   

Starsza Kobieta

justa napisał/a:
nie wiem czy tez dotyczy listów ale moze spróbuj => śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Nie działa na polecone chyba :kwasny:

Łobuz Maksymalny
Miko

Nina Wysłany: 2010-08-09, 16:50   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

justa napisał/a:

Nie działa chyba na nic :mad: na paczki w każdym razie też, w ubiegłym tygodniu miałam przyjemność korzystania z wyszukiwarki...

kometa Wysłany: 2010-08-09, 17:22   Re: Jak zlokalizować list polecony?

Starsza Kobieta

Kary napisał/a:

Po dwoch tygodniach mozna juz smialo zglaszac reklamacje - dopiero wtedy rusza d... i zaczna szukac.

Kary Wysłany: 2010-08-09, 18:56   Re: Jak zlokalizować list polecony?

Starsza Kobieta

kometa napisał/a:
Kary napisał/a:

Po dwoch tygodniach mozna juz smialo zglaszac reklamacje - dopiero wtedy rusza d... i zaczna szukac.

Kometo, sęk w tym, że ja nie mogę. Nie ja nadawałam ;) A nadawca może najwcześniej za 2 tygodnie, bo go w kraju nie ma :kwasny:

Łobuz Maksymalny
Miko

bonsai Wysłany: 2010-08-09, 21:29   

Poważnie uzależniona

Kary ja kiedyś zostałam, przez moją lokalną pocztę skierowana w sprawie zaginionego listu poleconego, do główniejszego oddziału, może to jest rozdzielnia, nie mam pojęcia i tam przez telefon po numerze nadania mi powiedzieli, że przesyłka u nich jest, ale listonosz ma urlop... :masakra: Także da się dowiedzieć czy leży już u Ciebie, czy zaginęła po drodze...

bamboletto

Kary Wysłany: 2010-08-09, 21:46   

Starsza Kobieta

bonsai, o dzięki. To już jest jakiś trop. Czyli mają możliwość sprawdzenia. Pytanie, czy im się będzie chciało :]

Łobuz Maksymalny
Miko

Agata22 Wysłany: 2010-08-09, 22:09   
Starsza Kobieta

możesz chyba przejść się na pocztę podać nr nadania i powinni ci powiedziec czy taka przesyłka wogóle do nich trafiła

Odpowiedz do tematu